Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Kā izmantot Pranamat ECO

Pranamat ECO var izmantot muguras, plecu joslas, kakla, jostasvietas, vēdera, gurnu, pēdu un roku masāžai.

Novietojiet Pranamat ECO uz gultas vai grīdas. Izmantojiet bez apģērba vai plānā sporta kreklā, ja jums ir jūtīga āda. Lēni un piesardzīgi nogulieties uz muguras uz masāžas elementiem. Salieciet kājas ceļgalos un piespiediet tos pie vēdera tā, lai piespiestu jostasvietu paklājiņam. Ja vēlaties nolaist kājas uz grīdas, tās var atstāt saliektas vai arī iztaisnot. Labākam efektam izmantojiet paklājiņu kopā ar Pranamat ECO spilvenu.

1.pozīcija
Nogulieties uz Pranamat ECO bez apģērba, lai masāžas elementi iedarbotos tieši uz ādu, vai plānā sporta kreklā, ja jums ir jūtīga āda. Iesakām tā pagulēt 15 – 20 minūtes katru dienu.
2.pozīcija
Iesakām izmantot masāžas paklājiņu kopā ar Pranamat ECO spilvenu. Tādā veidā var masēt vienlaicīgi pakausi, kaklu, plecu joslu, visu muguras virsmu un gurnus.
3. pozīcija
Pranamat ECO var veiksmīgi izmantot divu atsevišķu zonu masāžai. Piemēram, masēt vienlaikus kaklu un gurnus.
4.pozīcija
Novietojiet Pranamat ECO spilvenu zem jostasvietas, lai padarītu masāžu daudz intensīvāku.
5.pozīcija
Ja jums ir jūtīga āda, ieteicam vispirms veikt gurnu masāžu  пpusguļus stāvoklī (1). To var apvienot ar apakšstilbu masāžu. Masāžas spilvenspalīdzēs masēt pat, ne visai pieejamas vietas(2). 
6.pozīcija
Vēdera un gurnu priekšdaļas masāžai nogulieties ar vēderu uz spilvena, bet ar gurniem – uz Pranamat ECO masāžas paklājiņa. Ievērojamāka efekta sasniegšanai pietiekoši tā pagulēt 5–10 minūtes.
7.pozīcija
Pēdu un plaukstu masāžu ar Pranamat ECO ideāli veikt no rīta vai darba pārtraukumos. Novietojiet plaukstas uz spilvena un viegli veiciet spiedienu uz lotosiem, regulējot intensitāti. Pēdu masāžai vienkārši 1 – 2 minūtes stāviet vai staigājiet basām kājām pa Pranamat ECO paklājiņu. Ja stāvēt uz lotosiem sarežģīti, novietojiet pēdas uz paklājiņa, piemēram, sēžot uz krēsla.

Mēs piedāvājam 30 dienu izmēģināšanas laiku.

Jums būs pietiekoši daudz laika, lai testētu Pranamat ECO un iespējas to atgriezt, ja tas neattaisnos jūsu cerības.