Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Lietošana

6 soļi ceļā uz veselību

Ir nepieciešamas tikai 20 minūtes, lai izjustu kvalitatīvas pārmaiņas jūsu pašsajūtā. Galvenais ir regularitāte. Aiziet!

Pirmās sajūtas uz Pranamat ECO ir patiešām neaizmirstamas - tas ir ugunīgi! Taču pēc dažām minūtēm patīkams siltums pārņems visu ķermeni, spriedze un diskomforts izzudīs, un masāža sniegs īstu baudu.

Muguras masāža

Muguras masāža

Iesakām sākt ar klasisku muguras masāžu. Tā atvieglos sāpes un citas nepatīkamas sajūtas, kā arī palīdzēs atbrīvoties no stresa un uzlabos garastāvokli. Novietojiet Pranamat ECO® komplektu gultā, dīvānā vai uz grīdas. Lēnām nogulieties uz Pranamat ECO®, lai spilvens atspiestos pret jūsu galvu, kaklu un plecu augšdaļu, savukārt Pranamat ECO®paklājs nosegtu visu muguru.

Muguras masāža

Kā uzsākt lietošanu

Vai jums ir jutīga āda un masāžas lotosi izskatās ļoti asi? Nogulieties uz Pranamat ECO plānā T-kreklā! Kad esat pieradis pie jaunās sajūtas, mēģiniet pakāpeniski atkailināt arvien lielāku muguras laukumu, pavirzot T-kreklu uz augšu. Pirmo reizi pēdu masāžu var veikt plānās zeķēs, bet augšstilbu tonizējošu masāžu - legingos.

Jostas - krustu daļas masāža

Jostas - krustu daļas masāža

Novietojiet paklāju uz grīdas vai gultā. Uzlieciet spilvenu uz paklāja (aptuveni 2/3 no lejas). Novelciet kreklu un maigi apgulieties, lai spilvens pielāgojas muguras izliekumam

Jostas - krustu daļas masāža

Ja jums vēl nav Pranamat ECO® spilvena, varat palikt zem paklāja sarullētu dvieli. Tāpat varat vienkārši saliekt kājas. Tas palīdzēs piespiest muguras lejasdaļu stingrāk pie paklāja.

Spranda masāža

Spranda masāža

Vai jūs sapņojat par to, ka kāds regulāri masē jūsu plecus? Izmantojot Pranamat ECO spilvenu, šī patīkamā masāža vienmēr būs pa rokai. Vienkārši novietojiet masāžas spilvenu zem pakauša un kakla tā, lai tā apakšējā mala sasniegtu plecu zonas augšdaļu. Lai pārliecinātos par rezultātu, ir nepieciešamas tikai 20 minūtes dienā. Pranamat ECO spilvens un mini paklājs ir diezgan kompakti, tāpēc tos ir ērti ņemt līdzi uz darbu vai ceļojumā.

Vēdera masāža

Vēdera masāža

Jā, Pranamat ECO varat izmantot arī vēderam. Šāda masāža veicina papildu asinsrites pieplūdumu ādā, kas palīdz uzturēt ādas toni. Tāpat tā palīdz samazināt krampjus un vēdera pūšanos. Tikai 5-15 minūtes dienā. Masāžas laikā varat klausīties mūziku vai pārlūkot sociālos medijus.

Vēdera masāža

Roku un pēdu masāža

Roku un pēdu masāža

Vai nevarat vairs dzīvot bez adatām? Pazīstama sajūta. Pēdu masāža lieliski sniedz enerģiju. Iesakām to izmēģināt no rītiem. Varat sēdēt krēslā un nolikt Pranamat ECO® mini uz grīdas, lai maigi uzspiestu kājas virs masāžas elementiem. Tāpat varat vienkārši nostāties uz Pranamat ECO®. Pietiks ar 5 minūtēm, lai justu enerģijas pieplūdumu un atbrīvotos no stresa. Daudzi pirmajā reizē izvēlas veikt šo masāžu ar zeķēm.Lai veiktu roku masāžu, vienkārši turiet Pranamat ECO® cieši pie rokām ikreiz, kad jums nepieciešams atiestatīt garīgo stāvokli. Daudzi glabā mini paklāju tieši pie datora, lai ikreiz vajadzības gadījuma mazinātu garīgo spriedzi.

Roku un pēdu masāža

Masāža ādas tonusam

Masāža ādas tonusam

Pranamat ECO masāžas lotosi ir ideāli piemēroti ādas tonizēšanai problemātiskajās vietās (piemēram, augšstilbos). Galvenais ir ērti iekārtoties! Lasiet grāmatu vai izmantojiet telefonu, lai laiks ātrāk ietu uz priekšu. Daudzi mūsu klienti izmanto Pranamat ECO® šādā veidā arī pēc treniņiem. Varat palikt zem ceļgaliem spilvenu, lai panāktu labāku atbalstu un saskari. Masāžas ilgums: 15 minūtes.

Masāža ādas tonusam

Pranamat ECO kalpos daudzus gadus

Pranamat ECO kalpos daudzus gadus

Vispārējie lietošanas noteikumi

Masāžas komplekts Pranamat ECO ir izgatavots ar rokām no augstas kvalitātes materiāliem, un, ja to pareizi lieto, tas jums kalpos ļoti ilgi.

  • Uzglabājiet Pranamat ECO sausā vietā, prom no tiešiem saules stariem.
  • Paklāja pārvalku var mazgāt tikai ar rokām vēsā ūdenī. Vispirms noteikti izņemiet iekšējo kokosšķiedras pildījumu, kuru nedrīkst samitrināt.
  • Izmantojiet mīkstu birsti, lai notīrītu lotosa masāžas elementus; mazgāšanai var izmantot jebkuru videi draudzīgu līdzekli audumu mazgāšanai.
  • Lai nesabojātu masāžas elementus, nelieciet paklāju ar lotosiem vērstiem pret cietu virsmu, nelieciet uz tā smagus priekšmetus, nekāpiet uz paklāja vai spilvena apavos un nesēdieties džinsos vai ar citu bieza auduma apģērbu.

Pranamat ECO pārsteidzoši viegli iekļausies jūsu dzīvesveidā