Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Video Klientu atsauksmes Ekspertu atsauksmes Preses apskats

Klientu atsauksmes

Image

Inguna Svika

23 February, 2020

Facebook 5* atsauksme

Varu teikt tikai vienu - bez Pranamat Eco mana atpūta vairs nav iespējama. Agrāk nevarēju aizmigt, domas pa galvu, bet kopš iegādājos šo adataino paklāju, miega kvalitāte ir uzlabojusies. Uzguļos uz Pranamat, aizmigu jau 10 minūšu laikā. Parasti noguļu uz tā stundu. Vēl Pranamat spilvens man lieliski noder migrēnas lēkmju laikā. Tieši, lai mazinātu sāpes sprandas un kakla zonā. Iesaku visiem. ❤️


Image

Samanta Guda

20 February, 2020

Facebook 5* atsauksme

Super produkts, kuru pavisam noteikti varu ieteikt! Sen jau uz to lūkojos, pētīju, lasīju, skatījos video, un galvenais, kas uzrunāja - palīdz ar migrēnas galvas sāpēm, kā arī ir ražots no dabīgām sastāvdaļām, kas ir svarīgi produktam, kas saskaras ar ādu. Ļoti pārliecinoši bija arī salīdzinājumi ar 'kreisajiem', līdzīgajiem produktiem, ka Pranamat Eco ir daudz vērtīgāks. Draugs, rūpēdamies par mani, pirms pati saņēmos iegādāties, izmantoja gada nogales "melnās piektdienas" atlaidi un uzdāvināja man paklājiņu ar spilvenu. Sākumā nu bija ļoti grūti uz tā nogulēt un nosēdēt (nostāvēt joprojām neesmu pieradusi). Cenšos katru vakaru uz tā pagulēt vismaz pus stundu un vairāk. Ļoti atslābina, ka nu jau pat mierīgi varu iemigt, neskatoties uz asajiem lotosa ziediņiem. Bieži lietojot, šķiet arī migrēnas samazinās. Pēc saspringtas dienas labi palīdz atslābināties un atbrīvoties no sāpēm, kas radušās dienas laikā . Paldies par foršo un tik noderīgo produktu!


Image

Albīna Bogdanova

09 January, 2020

Forums Pranamat ECO

Par Pranamat Eco paklājiņu pirmo reizi dzirdēju no savas zobārstes Ivetiņas, otro reizi no draudzenes Ilutas un trešo reizi no foršās kaimiņienes Ingunas. Un tad manī laikam arī īsti radās interese. Sāku pētīt Googlē un tad FB. Un tad vnk pasūtīju sev, izmēģināju, iepatīkās uzreiz, tad pasūtīju meitai un vēl uzdāvināju māsai. Man ļoti patīk. Izmantoju to katru dienu vakaros pirms gulētiešanas, ķermenis ātri atslābinās un relaksējas. Es uz tā aizmiegu un noguļu???? kādas 2stundas un pat vairāk. Rītos es uz tā vingroju. Ķermenis pamostās ātri. Mana atkarība ir Pranamat Eco paklājinš! Ne vienu mirkli, kopš to iegādājos neesmu nožēlojusi, tikai ieguvusi. Pranamat Eco paklājiņš ir labākais ieguldījums manā veselībā! ❤️Ja mājās ir Pranamat Eco paklājiņš un to lieto, tad ķermenim un dvēselei ir svētki!


Image

Dita Grīnberga

28 June, 2018

Facebook 5* atsauksme

Esmu iegādājusies šo paklājiņu un spilvenu! Lietoju to tikai trešo dienu, bet esmu SAJUSMĀ! No muguras sāpēm vairs ne miņas� Pirku ar domu....ja nedos rezultātus 30 dienu laikā varēšu atgriezt atpakaļ... ko NOTEIKTI NEDARĪŠU � Sajūtas ir super... sākumā gan liekas sāpīgi, bet pēc mirkļa ir vnk kolosāli! Arī mans skeptiskais vīra kungs atzinīgi novērtēja šo lietu! �� Man tā ir viena no pedējo laiku labākajām lietām ko sev esmu iegādājusies! Paldies ⚘⚘⚘


Image

Marta Utāne

12 July, 2018

Facebook 5* atsauksme

Ja godīgi neticēju- bet jā, nu jau vairāk kā gadu paklājiņš ir mans ikdienas “draugs”. Palīdz pret nogurumu, muguras sāpēm un saspringumu, uzlabo āsas tvirtumu (mazina celulītu - pārbaudīts!) Māsa no pārslodzes dabuja dieagnozi- diska trūce - un ticiet vai nē ar paklājiņa palīdzību pašsajūta manāmi uzlabojās.


Image

Laura Čodere

11 May, 2018

Facebook 5* atsauksme

Manā šī gada must have sarakstā bija, un pēc tik daudzām labām atsauksmēm, iegādājos arī pati (sev pirkt dāvanas ir visforšāk :) ). Nu jau man ir atkarība! Ļoti patīk sajūta, kad āda kņud no adatiņām un pēcāk, kad jūti kā asins riņķo.. Ar muguru visvieglāk, mazo nēsājot tā tik savilkta, ka paklājiņa asums tieši laikā. Ar citām ķermeņa daļām grūtāk iet - asums vairâk jūtams, bet patīk just atšķirību - cik maz sākumā izturēju, cik tagad jau spēju. Bēbis pamatīgi sašķobija manu nakts miegu, bet esmu pamanījusi, ka miegs (pat ar visām pauzēm) kļuvis kvalitatīvāks. Meitiņas ar atzinušas par labu esam (7 un 5 g.v.). Mēs par kvalitāti un LV ražojumu :) Katra eirocenta vērts! ;)


Image

Krista Petre

16 July, 2018

Facebook 5* vērtējums

Iegādājāmies pranamat, lai iemēģinātu to 3 ģimenes sieviešu lokā. Rezultātā, mūsu mājas pārvērtās par vietējās reklāmas zonu, visi, kas ciemojās, gribēja to iemēģināt, itin jautra atrakcija! Kāda draudzene pāris nedēļu no vietas nāca uz vakara pranamat seansiem, teica, ka tas šķietami iedarbinot visus procesus puncī! Ej nu sazin!


Image

Ka Tia

07 January, 2020

Facebook 5* vērtējums

Iedvesmojos no draudzenes, kurai jau sen bija Pranamat paklājs, un nopirku savu pirmo akupunktūras paklāju, bet no citas firmas. Taču jau pēc nepilna gada iegādājos Pranamat Eco komplektu "paklājs + spilvens" un ne reizi nenožēloju, ka nopirku sev "otro paklāju". Jo šobrīd lietoju tikai Pranamat Eco paklāju un spilvenu. Tas palīdz man atslābināt saspringtus kakla muskuļus, mazināt trauksmi un stresu pēc īpaši nogurdinošas darba dienas, ka arī nodrošina man ātru aizmigšanu un dziļu miegu. Līna tekstūra ir tik patīkami mīksta, ka 20 minutes guļot uz paklāja un spilvena baudu gan adatiņu asumu un efektu, gan patīkamu lina tekstūru. Paklāju ir viegli un ērti sarullēt pēc lietošanas un ielikt somā, skapī, vai arī mugursomā, lai paņemtu līdzi. Un uz spilvena otras puses var mierīgi gulēt, kā uz parasta griķu pildīta spilvena. Iesaku visiem!!!


Image

Santa Baumane

Facebook 5* atsauksme

Produkts, kas ir katra iztērētā eiro vērts: spilvens palīdz pret galvassāpēm, pret spandas stīvumu vai muskuļu savilkumiem,un vienkāši atslābināties, bet paklājs palīdz pret muguras sāpēm, palīdz atslābināt muskuļus garā ceļā ar mašīnu kad nav iespēja izkustēties, no rīta lieliski pamodina visu ķermeni un smadzenes. Šis ir lielisks produkts, un nē, nav par dārgu jo kvalitātei ir jāatmaksājas !


Image

Kristīne Kozare

12 July, 2018

Facebook 5* atsauksme

Uzdāvināju sev dzimšanas dienā pēc tam,kad pie brāļa sievas pamēģināju un paklausījos viņas atsauksmes,teikšu godīgi-šaubījos,jo tas tomēr nav ikdienišķs pirkums un galvā šaudījās domas-vai vajag?Vai izmantošu?Vai nestāvēs kaktā un nebūs lieki izmesta nauda...Taču kaut kas mani dīdīja un lēmumu pieņēmu par labu Pranamat.Teikšu godīgi-man kā jaunajai māmiņai nav laika apmeklēt masāžas kabinetu un citas procedūras,lai atslābinātos vai koriģētu problēmzonas un tieši tādēļ-es nenožēloju ne centa!!!Kad mazais iet čučēt es varu būt kaut vai blakus,jo brīdim ar Pranamat nav vajadzīga speciāla vieta,iekārtojums,aprīkojums utt.Izmantoju katru brīvu brīdi-esmu sajūsmā,jutu savilkumu plecu zonā ar Pranamat no tā izdevās atbrīvoties�mans labākais draugs��un cik skaists �esam izmēģinājuši visi ģimenē arī mazais-teju viengadnieks �Labākā dāvana dzimšanas dienā!!!


Image

Katrīna Sīmansone-Gaiķe

28 January, 2019

Facebook 5* atsauksme

Arī es šogad tiku pie sava pranamat, un uzskatu, ka šis bija ĻOTI VĒRTĪGS ieguldījums priekš manas veselības. Nesalīdzināma kvalitāte ar līdzīgiem produktiem ( esmu izmēģinājusi citus). Pat mana masiere ievēroja izmaiņas manā muguras stāvoklī. Lielisks veids kā stimulēt enerģiju, un kad nepieciešams, atbrīvotu ķermeni, kā arī palīdz miegam. Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par pranamat iedarbību uz celulitu, bet nosēdēt uz pranamat vēl mācos, jo tas nemaz nav tik viegli! Ļoti, ļoti silti iesaku visiem, kuriem bieži ir savilkt mugurā vai sāpes - tiešām palīdz! Kā arī man ir slikta asinsrite un mūždien salst kājas - arī tam šis paklājiņš palīdz! Sākums bija smags, nevarēju nogulēt ilgi, saskrapeju muguru un rokas jo bīdījos, bet tad jau piešāvos! Netaupiet naudu un nopērciet sev vai kādam mīļotajam - tas ir tā vērts! ( Iesaku noteikti ņemt komplektu ar lielo tepiķi un spilvenu)


Image

Alina Stubailova

20 July, 2018

Facebook 5* atsauksme

Pranamat ECO LV saņēmu no Ģimenes Vārda Dienā! Tikko biju uzsākusi jaunu darbu, kas saistīts ar ilgstošu sēdēšanu kabinetā. Mugurkaula kakla daļa un pleci ātri vien atsaucās uz šo faktoru. Vakaros bija jūtams saspringums. Uzsākot lietot Pranamat, sākumā atpūtas ilgums uz paklājiņa bija diezgan īss, taču pamazām tas aizvien pieauga. Un sajūtas mugurā bija ļoti labas- muskulatūra ļoti atslābinājās un varēja izbaudīt mazo lotusiņu kniedošas sajūtas uz ādas. Pēc tam kad āda pierada, lietoju to arī braucot mašīnā, tas likās ļoti ērti. Arī meitas šad un tad rīko sacensības, kura tad ilgāk nogulēs. ļoti patīk šis mazais Lotusu brīnums, gan funkcionālā gan estētiskā ziņā. Paldies tā ražotāiem!


Image

Krista Pūpola

09 February, 2020

Facebook 5* atsauksme

Pranamat ECO paklājiņu ilgu laiku pētīju līdz beidzot izdomāju iemeslu to iegādei. Jāuzdāvina vīrietim, kas sūdzas par muguras sāpēm un līdz ar to, dāvanu varēšu izmantot arī pati. Viltīgais gājiens atmaksājās ar uzviju, jo lietoju es, vīrietis un pēdējā laika arī astoņgadīgais dēls. Esam sajūsmā. Lietoju to katru dienu dažādām ķermeņa daļām. Neiedomājami, bet iemigt uz paklājiņu, nepamanot, ka paskrējusi jau stunda, ir tik vienkārši un sajūtas pēc tam, vārdiem neaprakstāmas. Esmu iekārdinājusi arī vecākus, kas, pēc izmēģināšanas, arī iegādājās paklājiņu. No sirds iesaku visiem! Paldies Jums par šo produktu.


Image

Maija Pelūde

12 May, 2020

Facebook 5* atsauksme

Savā vārdā dienā palūdzu saviem mīļajiem uzdāvināt man Pranamat Eco paklājiņu. Esmu ļoti, ļoti priecīga! Lietoju ik dienu, liekot paklājiņu uz sava darba krēsla, vakaros izbaudu foršo, sildošo sajūtu, paguļot uz paklājiņa pirms miega. Iesaku.


Image

Laura Ross

19 July, 2018

Facebook 5* atsauksme

Iesākumā domāju pirkt kādu no lētajiem konkurentu ražojumiem, bet, palasot atsauksmes, sapratu, ka labā mantā vērts ieguldīt vairāk naudas. Tā nu uzdāvināju sev Pranamat komplektu un esmu priecīga par tik lielisku izvēli! Pirmajā reizē pārsteidza, ka paklājiņš ir tik ass, bet pēc 15minūšu pavadīšanas uz tā, tik ļoti liels atslābums un miegs, ka sapratu - šis būs mans vakara rituāls. No rītiem turpretim uzkāpju un mazliet pastaigāju, tas dod enerģiju un vieglāk pamosties. Ja sākumā šķita, ka citu stāstītais tikai labs mārketings, tagad saprotu - Pranamat patiesi uzlabo pašsajūtu!