Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Dabisks veids celulīta samazināšanai.

Celulītu rada strukturālas izmaiņas zemādas tauku slānī un to nav iespējams mazināt bez iekšējo ādas slāņu masāžas. Celulīts mēdz izraisīt pašapziņas problēmas, ietekmējot to, kā mēs redzam sevi un kā mēs ģērbjamies. Ja tas izklausās pazīstamu, Jūs droši vien jau esat izmēģinājusi dažādus veidus, kā atbrīvoties no celulīta, taču Jums nav izdevies atrast iedarbīgu risinājumu. Regulāri lietojot Pranamat ECO, Jūs varat panākt redzamu atšķirību jau 30 dienu laikā.

Pranamat ECO:

 • Iedarbojas uz ādas dziļākajiem slāņiem, palīdzot mazināt celulītu;
 • Uzlabo asinsriti;
 • Baro ādu ar skābekli;
 • Stimulē limfas cirkulāciju;
 • Nodrošina ātrus rezultātus;
 • Aizņem tikai 10-15 minūtes dienā;
 • Padara ādu maigu un elastīgu.

Klīniskie dati

2014. gadā Eiropā veikti klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka lietojot Pranamat ECO tiek ievērojami uzlabota asins un limfas cirkulācija. Attēlā redzams mikrocirkulācijas uzlabojums divās sieviešu grupās atkarībā no vecuma diapazona - jau pēc pirmās 20 minūšu sesijas, izmantojot Pranamat ECO. Nodrošinot vienmērīgi izkliedētu 5000 punktu akupresūras iedarbību uz ādu, Pranamat ECO uzlabo asins un limfas plūsmu un baro ādas šūnas ar skābekli. Uzlabotā cirkulācija rada siltumu iedarbības zonā, stimulējot problēmu zonā uzkrāto toksīnu un šķidruma izvadīšanu.

Regulāri lietojot Pranamat ECO, var tikt uzlabots nelīdzenas ādas izskats, ādas krāsa un elastīgums.

Labāka mikrocirkulācija ādā, lietojot Pranamat ECO tikai 20 minūtesIedarbīgs veids, kā atgūt ādas gludumu un tvirtumu

Pranamat ECO masāža ir iedarbīga, dabiska metode celulīta mazināšanai un pat novēršanai. Produktus ir viegli lietot un tas neprasa pūles un lielus laika tēriņus. Tikai 15 minūtes dienā. Regulāra Pranamat ECO lietošana pozitīvi ietekmē ādas struktūru un izskatu. Uzlabojot asins un limfas cirkulāciju, pretcelulīta masāža palīdz mazināt celulītu bez nepieciešamības ievērot diētu vai vingrot.

Celulīts nav tikai vizuāla problēma. To rada strukturālas izmaiņas zemādas tauku slānī un to nav iespējams novērst bez iekšējo ādas slāņu masāžas. Tauku šūnas iekļauj vertikālas kolagēna šķiedru šūnas. Kad šīs šūnas aizpilda ar toksīniem piepildītu tauku daļiņas, saistaudi izstiepjas, kavējot normālu asins un limfas cirkulāciju.

​Tas, ka celulītu izraisa slikts uzturs un fiziskās aktivitātes trūkums, ir mīts. Neviena sieviete, neatkarīgi no veselības stāvokļa, nav imūna pret celulītu. Tam ir dažādi cēloņi:

 • Hormonāli traucējumi;
 • Hronisks nogurums;
 • Veselīga miega cikla traucējumi;
 • Ģenētiskie faktori;
 • Tabaka un alkohols;
 • Neveselīgs dzīvesveids.

Tikai 15 minūtes dienā!

Izmantojiet šo vienkāršo programmu katru dienu un jūs pamanīsiet atšķirību jau pirmo 2 nedēļu laikā - āda kļūs gludāka un elastīgāka. Ja nē - mēs atgriezīsim naudu! Ja jums nav laika veikt visu programmu, vienkārši apsēdieties uz Pranamat ECO paklājiņa vai Pranamat ECO spilvena, skatoties televīziju vai lasot grāmatu.

1. pozīcija

Modelē dibena un augšstilbu formu.

2. pozīcija

Izlīdzina augšstilbu ārējo virsmu.

3. pozīcija

Stimulē limfas cirkulāciju.

4. pozīcija

Dziļa masāža pie darba galda, ja esat pārāk aizņemta, lai izpildītu visu programmu.

Pranamat ECO atjauno ādas maigumu un elastību

Vai Jūs raizējaties par savu ķermeni? Vai Jums reizēm šķiet, ka nevar valkāt drēbes, kuras vēlētos valkāt? Vai vēlaties justies pārliecinātāka, valkājot bikini vai peldkostīmu? Laiks atkal justies skaistai ar Pranamat ECO!

Smailu lotosa lapu formas elementi maigi iedarbojas uz ādas dziļākajiem slāņiem, uzlabojot asins un limfas cirkulāciju. Nekavējoties nodrošina asins pieplūdumu problēmu zonās. Jūs jutīsieties labāk jau no pirmās lietošanas reizes! Šis akupresūras komplekts nerada rētas un nebojā asinsvadus, tas ir iedarbīgs un drošs. Pranamat ECO ir vienkāršs un viegli lietojams.

Pērc Pranamat ECO