Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Sporta Avīze
Nov 01, 2019
Pranamat ECO
Ieva Zvīgule
Sertificēta fizioterapeite un sporta zinātnes doktore
Pranamat ECO
Mar 02, 2019
Esmu fizioterapeite un ikdienā strādāju ar pacientiem, kuriem sēdoša darba rezultātā ir radušās veselības problēmas. Visbiežāk tās ir saspringuma galvassāpes; sāpes muguras jostas, kakla daļā un lāpstiņu rajonā; enerģijas trūkums; slikts miegs. Svarīgi ārstēšanas un profilakses procesos ir iesaistīties arī pašam pacientam, pielietojot dažādu metožu kopumu - fizisko aktivitāti, elpošanas vingrinājumus, pašmasāžas tehnikas, pareizu ergonomiku, pastaigas svaigā gaisā, u.c. Pranamat akupresūras paklājiņš un spilvens ir efektīvi un noderīgi "palīgi" kā pašam sev palīdzēt uzlabot enerģijas plūsmu un cirkulāciju, mazināt fizisko un mentālo spriedzi un cīnīties ar saspringumu. Konsultācijās un vingrošanas nodarbībās savus pacientus iedvesmoju, sāpju gadījumā, uzreiz neķerties klāt pie pretsāpju medikamentiem, bet gan palīdzēt sev dabīgā un nekaitīgā veidā. Un akupresūras paņēmieni ir vieni no tiem. Un, starpcitu, arī vingrojot un veicot elpošanas tehnikas, var panākt "2 in 1" efektu - parastā paklājiņa vietā, izmantojot Pranamat.
Anda Mačuļska
Sertificēta fizioterapeite
Pranamat ECO
Jul 24, 2017
No fizioterapijas viedokļa raugoties, Pranamat būs lielisks sabiedrotais tiem, kuriem ir sūdzības par saspringumu plecu daļā, galvas sāpēm, reiboņiem, jo akupresūra iedarbojas diezgan ātri, līdz ar to arī asinsrites cirkulācija atjaunojas ātrāk. Noteikti palīdzēs tiem, kuri aktīvi sporto un jūt muskuļu sāpes pēc slodzes.
Optimālais masāžu skaits, muskuļu sāpju un saspringuma gadījumā ir trīs līdz piecas reizes nedēļā.

Masāžu iespējams pielietot arī profilaktiskos nolūkos, lai nerastos iepriekš minētie simptomi, kuri izraisa diskomfortu ikdienā. Lieliski noderēs Pranamat paklājiņš, ko iespējams lietot sev izdevīga laikā un vietā.

Vien 15 minūtes (laiks, ko pacients pavada uz paklājiņa ir individuāls, tās var būt arī 5 vai 30 minūtes) guļot uz paklājiņa un asinsrite būs uzlabojusies ievērojami, līdz ar asinsrites uzlabošanos, muskuļiem pastiprināti tiek piegādātas nepieciešamās barības vielas, skābeklis un muskuļu saspringums izzūd. Masāžas laikā, cilveka ķermenī izdalās laimes hormoni jeb endorfīni, kas uzlabo garastāvokli, tādējādi mazinot stresu. Paklājiņu iespējams novietot tieši zem sāpošās vai saspringtās ķermeņa zonas, konkrēti iedarbojoties uz sāpju punktu.
Dr Dzintra Vāvere
Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste, algoloģe
Pranamat ECO
Sep 09, 2016
Es ļoti iesaku ikdienā izmantot Pranamat ECO masāžas paklājiņu. Klīniskie pētījumi, ko veica
Eksperimentālās medicīnas institūts kopā ar Universitātes slimnīcu Latvijas Universitātē
pierādīja Pranamat ECO efektivitāti veselības stiprināšanā. Pranamat ECO masāžas paklājs ir
ieteicams pacientiem ar hroniskām muguras sāpēm, cilvēkiem ar miega traucējumiem un visiem tiem, kas vēlas
kopumā stiprināt viņu ķermeņus.
Es pati lietoju Pranamat ECO paklāju pēc darba, kad ir vēlme atpūsties.
Iveta Karpova
Facebook 5* vērtējums
Nov 21, 2020
Mans PRANAMAT stāsts sākās 2020.gada pavasarī, kad ikdiena apmeta kūleni un darbu sāku strādāt no mājām, kur nav piemērotu apstākļu ilgstošai sēdēšanai pie datora. Sāpēja spranda, rokas savilktas, sāpīgas, nu tā, ka traki! Bija skaidrs: situācija jārisina, tikai kā?! Visa ārpusmājas dzīve bija apstājusies.
Pāršķirstot senākus IEVAS veselības žurnālus, vienā no reklāmas lappusēm izlasīju visas atbildes manu problēmu atrisināšanai: ▪️piemērots lietošanai mājas apstākļos ▪️ samazinās sasprindzinājums, izzūd sāpes ▪️uzlabojas miega kvalitāte, ādas stāvoklis ▪️ekoloģisks, gatavots no kvalitatīvām izejvielām.
Jebkurš no raksturlielumiem deva cerību: PRANAMAT VAR MAN PALĪDZĒT!!! Tā mēs sākām dzīvot kopā!
Guļu: uz muguras, vēdera, uz sāniem ar roku apakšā, ar roku paceltu gar ausi, sēžu ar dibenu, augšstilbiem, lieku spilventiņu zem ikriem, stāvu ar pēdiņām, tā teikt, apmīļoju visas kermeņa daļas un liekumiņus, tam izmantoju arī papildus spilventiņus. Vēl gan uz galvas neesmu stāvējusi un ar seju pret adatiņām neesmu gulējusi.
Es iemīlējos PRANAMATā un savā pašsajūtā ❤️❤️❤️. Ikkatrs vārds reklamā ir taisnība, pārbaudīta uz sevi, savu pašsajūtu, izskatu.
Bet ar šo mans PRANAMAT pieredzes stāsts nebeidzās. Vasaras nogalē mana mammīte blakus citām saslimšanām piedzīvoja mikroinsultu, kas ietekmēja kustības - staigāšanu, roku pacelšanu, drēbju uzvikšanu. Ieraugot sāpju pārņemto mammu, sažņaudzās sirds, jo visu dzīvi tā gājusi teciņiem vien, tagad knapi caur sāpēm liek solīšus, turoties pie rokas.
Tā kā ārsta apmeklējums bija paredzēts nākošajā dienā, ierosināju mammai pagulēt uz PRANAMAT paklājiņa, cik nu vien tas ilgi ir iespējams tādā stāvoklī. Nākošās dienas rītā mamma pamodās ņiprāka, priecīgāka, varēja pacelt rokas līdz pleciem. Neticami!!! Jokoju, ka man ir spējas dziedināt cilvēkus, bet patiesība ir skaidri zināma – tas ir PRANAMAT nopelns ❤️❤️❤️.
Paklājiņš iekustināja asinsriti, padzenāja asinis, pastimulēja nervu centrus, jo mikroinsults saistīts ar
Inguna Svika
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
Feb 23, 2020
Varu teikt tikai vienu - bez Pranamat Eco mana atpūta vairs nav iespējama.
Agrāk nevarēju aizmigt, domas pa galvu, bet kopš iegādājos šo adataino paklāju, miega kvalitāte ir uzlabojusies. Uzguļos uz Pranamat, aizmigu jau 10 minūšu laikā. Parasti noguļu uz tā stundu.
Vēl Pranamat spilvens man lieliski noder migrēnas lēkmju laikā. Tieši, lai mazinātu sāpes sprandas un kakla zonā.
Iesaku visiem. ❤️
Samanta Guda
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
Feb 20, 2020
Super produkts, kuru pavisam noteikti varu ieteikt!
Sen jau uz to lūkojos, pētīju, lasīju, skatījos video, un galvenais, kas uzrunāja - palīdz ar migrēnas galvas sāpēm, kā arī ir ražots no dabīgām sastāvdaļām, kas ir svarīgi produktam, kas saskaras ar ādu. Ļoti pārliecinoši bija arī salīdzinājumi ar 'kreisajiem', līdzīgajiem produktiem, ka Pranamat Eco ir daudz vērtīgāks. Draugs, rūpēdamies par mani, pirms pati saņēmos iegādāties, izmantoja gada nogales "melnās piektdienas" atlaidi un uzdāvināja man paklājiņu ar spilvenu.
Sākumā nu bija ļoti grūti uz tā nogulēt un nosēdēt (nostāvēt joprojām neesmu pieradusi). Cenšos katru vakaru uz tā pagulēt vismaz pus stundu un vairāk. Ļoti atslābina, ka nu jau pat mierīgi varu iemigt, neskatoties uz asajiem lotosa ziediņiem. Bieži lietojot, šķiet arī migrēnas samazinās. Pēc saspringtas dienas labi palīdz atslābināties un atbrīvoties no sāpēm, kas radušās dienas laikā .
Paldies par foršo un tik noderīgo produktu!
Ieva Zvīgule
Sertificēta fizioterapeite un sporta zinātnes doktore
Jul 23, 2018
Kā mazināt muguras sāpes ar Pranamat ECO mājas apstākļos.
Pranamat ECO
Ko ārsti tev nestāsta
May 03, 2018
Pranamat ECO
Mārtiņš Gāliņš
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
Nov 16, 2020
Sākumā noteikti kā daudzi biju skeptisks par šo paklāju, ka tas spētu būtiski uzlabot labsajūtas kvalitāti ikdienā. Pēc jau pēc pirmām divām dienām, jutu būtiski ir uzlabojusies miega kvalitāte. No rītiem nejūtu miega trūkumu, kā arī jūtu, ka ir uzlabojusies stāja. Paklājam ir jūtama “premium” kvalitāte un prieks, ka tas tiek ražots pie mums Latvijā. Notiekti iesaku visiem.
Dr Katrīna Puriņa-Liberte
Ginekoloģe, dūla, dzemdību speciāliste
Pranamat ECO
Mar 02, 2020
Par Pranamat ECO uzzināju no sociālajiem tīkliem un māmiņām, kuras ikdienā satiku. Ilgu laiku to nemēģināju, šķita, ka man tas nav nepieciešams. Tomēr pienāca tā diena, kad teicu sev” nē, man to vajag pamēģināt” , kopš tās dienas PranaPillow spilentiņu neesmu nolikusi malā. Tas man rūpīgi stāv uz gultas malas pie spilvena un nu jau kā ikvakara rituāls ir nogulties uz Prana komplektiņa, kas mani izmasē un atslābina. Es varu īsā laikā iegūt to, ko parasti mēs gaidam no masāžas saloniem, turklāt ieekonomējot finansiālos līdzekļus. Ja sarēķinu, cik esmu ieekonomējusi masāžas, tad Pranamat komplekts jau sen ir sevi atpelnījis. Kā arī to ir iemīlējis mans vīrs - vakaros, strādājot pie datora, sēž uz tā.
Lietojot PranaPillow, man izveidojās tāda pozitīva atkarība, kad pleci un saspringtais kakls paši sāka prasīt kaut pāris minūtes vakarā atgulties uz spilventiņa.
Albīna Bogdanova
Forums Pranamat ECO
Pranamat ECO
Jan 09, 2020
Par Pranamat Eco paklājiņu pirmo reizi dzirdēju no savas zobārstes Ivetiņas, otro reizi no draudzenes Ilutas un trešo reizi no foršās kaimiņienes Ingunas. Un tad manī laikam arī īsti radās interese. Sāku pētīt Googlē un tad FB. Un tad vnk pasūtīju sev, izmēģināju, iepatīkās uzreiz, tad pasūtīju meitai un vēl uzdāvināju māsai. Man ļoti patīk. Izmantoju to katru dienu vakaros pirms gulētiešanas, ķermenis ātri atslābinās un relaksējas. Es uz tā aizmiegu un noguļu???? kādas 2stundas un pat vairāk. Rītos es uz tā vingroju. Ķermenis pamostās ātri. Mana atkarība ir Pranamat Eco paklājinš! Ne vienu mirkli, kopš to iegādājos neesmu nožēlojusi, tikai ieguvusi. Pranamat Eco paklājiņš ir labākais ieguldījums manā veselībā! ❤️Ja mājās ir Pranamat Eco paklājiņš un to lieto, tad ķermenim un dvēselei ir svētki!
Anete Ozoliņa
Mākslas zinātniece ar specializāciju modes vēsturē
Feb 05, 2019
Pranamat ECO visai ģimenei.
Pranamat ECO
Santa
Aug 28, 2018
Pranamat ECO
Cosmopolitan
Apr 05, 2018
Pranamat ECO
Dita Grīnberga
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
Jun 28, 2018
Esmu iegādājusies šo paklājiņu un spilvenu! Lietoju to tikai trešo dienu, bet esmu SAJUSMĀ! No muguras sāpēm vairs ne miņas� Pirku ar domu....ja nedos rezultātus 30 dienu laikā varēšu atgriezt atpakaļ... ko NOTEIKTI NEDARĪŠU � Sajūtas ir super... sākumā gan liekas sāpīgi, bet pēc mirkļa ir vnk kolosāli! Arī mans skeptiskais vīra kungs atzinīgi novērtēja šo lietu! ��
Man tā ir viena no pedējo laiku labākajām lietām ko sev esmu iegādājusies!
Paldies ⚘⚘⚘
Dr Dzintra Vāvere
Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts
Jun 09, 2016
Pranamat ECO kllīniskie pētījumi. Novērojumi.
Pranamat ECO
UNA
Nov 30, 2019
Pranamat ECO
Hattrick ar Puči
Sarunu šovs par sportu ar Armandu Puči
Oct 17, 2019
Akupresūra un Pranamat ECO
Pranamat ECO
Marta Utāne
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
Jul 12, 2018
Ja godīgi neticēju- bet jā, nu jau vairāk kā gadu paklājiņš ir mans ikdienas “draugs”. Palīdz pret nogurumu, muguras sāpēm un saspringumu, uzlabo āsas tvirtumu (mazina celulītu - pārbaudīts!) Māsa no pārslodzes dabuja dieagnozi- diska trūce - un ticiet vai nē ar paklājiņa palīdzību pašsajūta manāmi uzlabojās.
Laura Valuta
Stiliste
Jan 10, 2019
Pranamat ECO izmantošanas veidi
Pranamat ECO
Laura Čodere
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
May 11, 2018
Manā šī gada must have sarakstā bija, un pēc tik daudzām labām atsauksmēm, iegādājos arī pati (sev pirkt dāvanas ir visforšāk :) ). Nu jau man ir atkarība! Ļoti patīk sajūta, kad āda kņud no adatiņām un pēcāk, kad jūti kā asins riņķo.. Ar muguru visvieglāk, mazo nēsājot tā tik savilkta, ka paklājiņa asums tieši laikā. Ar citām ķermeņa daļām grūtāk iet - asums vairâk jūtams, bet patīk just atšķirību - cik maz sākumā izturēju, cik tagad jau spēju. Bēbis pamatīgi sašķobija manu nakts miegu, bet esmu pamanījusi, ka miegs (pat ar visām pauzēm) kļuvis kvalitatīvāks. Meitiņas ar atzinušas par labu esam (7 un 5 g.v.). Mēs par kvalitāti un LV ražojumu :) Katra eirocenta vērts! ;)
Alise Mičule
Ceļotāja. Vegāne. Brīvdomātāja
Jul 19, 2019
No skepses līdz sajūsmai
Pranamat ECO
Krista Petre
Facebook 5* vērtējums
Pranamat ECO
Jul 16, 2018
Iegādājāmies pranamat, lai iemēģinātu to 3 ģimenes sieviešu lokā. Rezultātā, mūsu mājas pārvērtās par vietējās reklāmas zonu, visi, kas ciemojās, gribēja to iemēģināt, itin jautra atrakcija! Kāda draudzene pāris nedēļu no vietas nāca uz vakara pranamat seansiem, teica, ka tas šķietami iedarbinot visus procesus puncī! Ej nu sazin!
Mājas Virtuve
Feb 07, 2018
Pranamat ECO
Ka Tia
Facebook 5* vērtējums
Pranamat ECO
Jan 07, 2020
Iedvesmojos no draudzenes, kurai jau sen bija Pranamat paklājs, un nopirku savu pirmo akupunktūras paklāju, bet no citas firmas. Taču jau pēc nepilna gada iegādājos Pranamat Eco komplektu "paklājs + spilvens" un ne reizi nenožēloju, ka nopirku sev "otro paklāju". Jo šobrīd lietoju tikai Pranamat Eco paklāju un spilvenu. Tas palīdz man atslābināt saspringtus kakla muskuļus, mazināt trauksmi un stresu pēc īpaši nogurdinošas darba dienas, ka arī nodrošina man ātru aizmigšanu un dziļu miegu. Līna tekstūra ir tik patīkami mīksta, ka 20 minutes guļot uz paklāja un spilvena baudu gan adatiņu asumu un efektu, gan patīkamu lina tekstūru. Paklāju ir viegli un ērti sarullēt pēc lietošanas un ielikt somā, skapī, vai arī mugursomā, lai paņemtu līdzi. Un uz spilvena otras puses var mierīgi gulēt, kā uz parasta griķu pildīta spilvena.
Iesaku visiem!!!
Ilva Bekmane
BioBlogs autore. Bioloģiska dzīvesveida entuziaste
Jul 03, 2018
Ikdienas ķermeņa labsajūtas avots - masāžas terapija neizejot no mājām!
Pranamat ECO
Rita Goroveca-Butēvica
Mamma, aktīva dzīvesveida piekritēja
Jan 30, 2020
Ritas personīgais Pranamat ECO stāsts: galvassāpes & saspringums
Pranamat ECO
Santa Baumane
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
Jan 01, 1970
Produkts, kas ir katra iztērētā eiro vērts: spilvens palīdz pret galvassāpēm, pret spandas stīvumu vai muskuļu savilkumiem,un vienkāši atslābināties, bet paklājs palīdz pret muguras sāpēm, palīdz atslābināt muskuļus garā ceļā ar mašīnu kad nav iespēja izkustēties, no rīta lieliski pamodina visu ķermeni un smadzenes. Šis ir lielisks produkts, un nē, nav par dārgu jo kvalitātei ir jāatmaksājas !
Kristīne Kozare
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
Jul 12, 2018
Uzdāvināju sev dzimšanas dienā pēc tam,kad pie brāļa sievas pamēģināju un paklausījos viņas atsauksmes,teikšu godīgi-šaubījos,jo tas tomēr nav ikdienišķs pirkums un galvā šaudījās domas-vai vajag?Vai izmantošu?Vai nestāvēs kaktā un nebūs lieki izmesta nauda...Taču kaut kas mani dīdīja un lēmumu pieņēmu par labu Pranamat.Teikšu godīgi-man kā jaunajai māmiņai nav laika apmeklēt masāžas kabinetu un citas procedūras,lai atslābinātos vai koriģētu problēmzonas un tieši tādēļ-es nenožēloju ne centa!!!Kad mazais iet čučēt es varu būt kaut vai blakus,jo brīdim ar Pranamat nav vajadzīga speciāla vieta,iekārtojums,aprīkojums utt.Izmantoju katru brīvu brīdi-esmu sajūsmā,jutu savilkumu plecu zonā ar Pranamat no tā izdevās atbrīvoties�mans labākais draugs��un cik skaists �esam izmēģinājuši visi ģimenē arī mazais-teju viengadnieks �Labākā dāvana dzimšanas dienā!!!
Katrīna Sīmansone-Gaiķe
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
Jan 28, 2019
Arī es šogad tiku pie sava pranamat, un uzskatu, ka šis bija ĻOTI VĒRTĪGS ieguldījums priekš manas veselības. Nesalīdzināma kvalitāte ar līdzīgiem produktiem ( esmu izmēģinājusi citus). Pat mana masiere ievēroja izmaiņas manā muguras stāvoklī. Lielisks veids kā stimulēt enerģiju, un kad nepieciešams, atbrīvotu ķermeni, kā arī palīdz miegam. Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par pranamat iedarbību uz celulitu, bet nosēdēt uz pranamat vēl mācos, jo tas nemaz nav tik viegli! Ļoti, ļoti silti iesaku visiem, kuriem bieži ir savilkt mugurā vai sāpes - tiešām palīdz! Kā arī man ir slikta asinsrite un mūždien salst kājas - arī tam šis paklājiņš palīdz!
Sākums bija smags, nevarēju nogulēt ilgi, saskrapeju muguru un rokas jo bīdījos, bet tad jau piešāvos!
Netaupiet naudu un nopērciet sev vai kādam mīļotajam - tas ir tā vērts! ( Iesaku noteikti ņemt komplektu ar lielo tepiķi un spilvenu)
Alina Stubailova
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
Jul 20, 2018
Pranamat ECO LV saņēmu no Ģimenes Vārda Dienā! Tikko biju uzsākusi jaunu darbu, kas saistīts ar ilgstošu sēdēšanu kabinetā. Mugurkaula kakla daļa un pleci ātri vien atsaucās uz šo faktoru. Vakaros bija jūtams saspringums. Uzsākot lietot Pranamat, sākumā atpūtas ilgums uz paklājiņa bija diezgan īss, taču pamazām tas aizvien pieauga. Un sajūtas mugurā bija ļoti labas- muskulatūra ļoti atslābinājās un varēja izbaudīt mazo lotusiņu kniedošas sajūtas uz ādas. Pēc tam kad āda pierada, lietoju to arī braucot mašīnā, tas likās ļoti ērti. Arī meitas šad un tad rīko sacensības, kura tad ilgāk nogulēs. ļoti patīk šis mazais Lotusu brīnums, gan funkcionālā gan estētiskā ziņā. Paldies tā ražotāiem!
Krista Pūpola
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
Feb 09, 2020
Pranamat ECO paklājiņu ilgu laiku pētīju līdz beidzot izdomāju iemeslu to iegādei. Jāuzdāvina vīrietim, kas sūdzas par muguras sāpēm un līdz ar to, dāvanu varēšu izmantot arī pati. Viltīgais gājiens atmaksājās ar uzviju, jo lietoju es, vīrietis un pēdējā laika arī astoņgadīgais dēls. Esam sajūsmā. Lietoju to katru dienu dažādām ķermeņa daļām. Neiedomājami, bet iemigt uz paklājiņu, nepamanot, ka paskrējusi jau stunda, ir tik vienkārši un sajūtas pēc tam, vārdiem neaprakstāmas.
Esmu iekārdinājusi arī vecākus, kas, pēc izmēģināšanas, arī iegādājās paklājiņu.
No sirds iesaku visiem!
Paldies Jums par šo produktu.
Maija Pelūde
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
May 12, 2020
Savā vārdā dienā palūdzu saviem mīļajiem uzdāvināt man Pranamat Eco paklājiņu. Esmu ļoti, ļoti priecīga! Lietoju ik dienu, liekot paklājiņu uz sava darba krēsla, vakaros izbaudu foršo, sildošo sajūtu, paguļot uz paklājiņa pirms miega. Iesaku.
Laura Ross
Facebook 5* atsauksme
Pranamat ECO
Jul 19, 2018
Iesākumā domāju pirkt kādu no lētajiem konkurentu ražojumiem, bet, palasot atsauksmes, sapratu, ka labā mantā vērts ieguldīt vairāk naudas. Tā nu uzdāvināju sev Pranamat komplektu un esmu priecīga par tik lielisku izvēli! Pirmajā reizē pārsteidza, ka paklājiņš ir tik ass, bet pēc 15minūšu pavadīšanas uz tā, tik ļoti liels atslābums un miegs, ka sapratu - šis būs mans vakara rituāls. No rītiem turpretim uzkāpju un mazliet pastaigāju, tas dod enerģiju un vieglāk pamosties.
Ja sākumā šķita, ka citu stāstītais tikai labs mārketings, tagad saprotu - Pranamat patiesi uzlabo pašsajūtu!