Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Agneta Liepājniece
Fizioterapeite
Pranamat ECO
Oct 08, 2022
Esmu fizioterapeite un saviem pacientiem, kuriem ir grūtības iemigt stresa dēļ vai tieši otrādi, saņemties uz darbību, iesaku gulēt uz Pranamat paklājiņa, jo guļot ilgāk ķermenis atslābst, bet īsāku laika periodu pavadot uz paklājiņa, tiek stimulēts. Pati izmantoju paklājiņu, kad ir grūtības iemigt vai vēlos atslābināt muskulatūru, jo zinu, ka tas iedarbojas uz receptoriem ādā un sniedz tūlītēju efektu. No sirds iesaku!
Elīna Vītoliņa
Sertificēta fizioterapeite
Pranamat ECO
Sep 07, 2022
Ar "Pranamat ECO" produkciju iepazinos pateicoties savai profesijai. Esmu sertificēta fizioterapeite un ļoti bieži savā praksē saņemu jautājumus no pacientiem - vai šis produkts būtu efektīvs un varētu palīdzēt? Saviem klientiem mēdzu teikt, ka efektu vai rezultātu sajutīsi, ja vingrosi regulāri, to pašu arī varu teikt par "Pranamat ECO" paklājiņiem, ja izmantosiet tos regulāri - noteikti sajutīsiet patīkamas pārmaiņas. Rekomendēju šo produkciju cilvēkiem ar - hroniskām kakla vai jostas daļas sāpēm, galvassāpēm, galvas reiboņiem, miega traucējumiem un citām veselības problēmām, kā arī ikvienai sāpju zonai, kas cieš no samazinātas asins apgādes, jo mazās, asās adatiņas strādā kā akupresūra, ka veicina asinsriti un ne tikai, izdalās arī endorfīns, kurš ir ne tikai laimes hormons, bet mazina arī trauksi un jūtību pret sāpēm!
Dzintars Rudzāts
Pranamat ECO
Jun 10, 2022
Pranamat ECO
Savu pirmo un mazo Pranamat guvu uzvarot konkursā! Lieliska dāvana! Iepriekš tikai meita bija par to teikusi, ka vēloties nopirkt. Tagad šis mazais spilventiņš ikdienā pie mums ceļo no rokām uz rokām! Visi priecīgi!
Agris Buzēns
Pranamat ECO
Jun 10, 2022
Pranamat ECO
Ļoti labs masāžas un relaksācijas līdzeklis pēc sporta treniņiem. Atslābina un novērš muskuļu sagurumu!
Zane Treide-Neimane
Pranamat ECO
Jun 10, 2022
Pranamat ECO
Pranamat ECO masāžas lotosi ir ideāli piemēroti ādas tonizēšanai un man tie palīdz pret celulīti. No rīta pamosties ar nogulētu kaklu, Pranamat nāk palīgā un sāpes pāriet. Bet bieži arī iespējams palikt bez Pranamat, ja mājās ir konkurenti.
Gita Kļaviņa
Pranamat ECO
Jun 09, 2022
Pranamat ECO
Pēdas ir pateicīgas pēc garām pastaigām un pēdu saimniece labsajūtā urkšķ.
Spilvens ļoti iecinīts pēc stresainām dienām, kad plecu daļa ir savilkta un sāpe grasās iemesties galvā.
Līva Vilde
Pranamat ECO
Jun 09, 2022
Dievinu savu Pranamat Eco paklājiņu un spilvenu! Kalpo izcili, katru reizi, kad gribu atpūsties, relaksēties, pameditēt izmantoju savu lielisko palīgu. Skumu, ka grūtniecības laikā to nevarēju lietot, bet tagad, kad bērniņš ir piedzimis, veltot laiku sev atpūšos uz tā un ļauju atslābt saviem saspringušajiem muskuļiem. Kopš man ir pranamat par muskuļu saspringumu esmu aizmirsusi. Un kad tie bija, pēc pagulēšanas uz paklājiņa tie ātri pazuda. Esmu patiesi pateicīga PranamatEco ražotājiem par šādu brīnišķīgu, ekoloģiski produktu! Paldies! ❤
Madara Putna - Zvirbule
Pranamat ECO
Jun 09, 2022
Pranamat ECO
Paklājiņu visbiežāk izmantoju pirms gulētiešanas, tad jūtos atslābinājusies un miedziņš arī vairs nav ilgi jāgaida. Dienas laikā, ja gadās mazās pauzītes, labprāt pastāvu uz tā.
Laura Pakule Krūče
Pranamat ECO
Jun 06, 2022
Pranamat ECO
Man pašai nav Pranamat vēl, bet kad tieku pie māsas, tad nekāpju nost no viņas paklājiņa!
Tatjana Grabinska
Pranamat ECO
Jun 06, 2022
Pranamat ECO
Izmantoju jau 6 mēnešus, ļoti, ļoti patīk! Pirmās reizes bija saāpīgi, bet pēc tam jau patīkami, var sajust siltumu visā ķermenī un enerģijas pieplūdumu. Galvenais izmantot regulāri!
Iesaku :)
Kristīne Šavšajeva
Pranamat ECO
Jun 05, 2022
Пользуюсь праноматом уже лет 5-6. Очень нравится и качество, и визуальное исполнение. Каждый вечер перед сном лежу около часа на коврике, а потом еще на подушке животом минут 15. Уже не представляю себе ни дня без этих лотосов, особенно, если началась мигрень или защемило нерв в шее или спине. А еще они отлично защищают электропианино от котов.
Evija Ence
Pranamat ECO
Jun 03, 2022
Ja lieto regulāri, celulīts pazūd! Pārbaudīts
Līva Ķierpe
Pranamat ECO
Jun 03, 2022
Pranamat ECO
Sveiki! Esmu sajūsmā par pranamat eco! Savu paklājiņu + spilvenu nopirku lietotu aplikācijā andele mandele, jo nebiju pārliecināta, ka man pranamat produkts derēs. Bet esmu laimīga! Būtu zinājusi, ka tik ļoti patiks, nebūtu žēl naudiņas un nopirktu jaunu!! Tiešām ekselents produkts! Tā kā man ir 2 mazi bērniņi un strādāju darbā, kur mēdz būt stresa situācijas, KATRU vakaru izbaudu relaksējošu masāžu uz paklājiņa, aizmirstot ikdienas raizes, un atpūšos, palasīt grāmatu. Jūtu pozitīvas pārmaiņas arī vizuāli. Šķiet, ka palīdz noņemt “apelsīna miziņas efektu”. Paldies par tik unikālu un superīgi produktu! Ļoti novērtēju un ieteicu arī draudzenēm
Alīna Ārmane
Pranamat ECO
Jun 03, 2022
Esmu sajūsmā par iespēju mājās palutināt sevi ar masāžu. Kņudinoša un patīkama sajūta.
Gita Pociusa
Pranamat ECO
Jun 03, 2022
Labdien! Jūsu super labo matraci man uzdāvināja vīrs Ziemassvētkos pirms 2 gadiem. Tikko Jūs sākāt publicēt. Es viņu lietoju neteikšu, ka katru dienu, bet lietoju. Ļoti sāpēja mugura un vienmēr bija tāds nogurums. Teikšu, ka paguļot uz matrača, jūtos labāk un vakaros, ja uzguļos, tad miegs pats atnāk, pat nejūtu, ka es jau guļu. Jūsu matracis ir vienkārši brīnums.
Debora Rivkina
Pranamat ECO
Jun 02, 2022
Man ļoti patīk mans pranamat paklājs un spilvens. Izmantoju to katru dienu. Ļoti palīdz atpūsties pēc darba birojā. Paldies!
Ance Oļševska
Pranamat ECO
Jun 01, 2022
Pranamat ECO
Vislabākais stresa noņēmējs!!! Visātrākā aizmigšana un visdziļākais miegs ir uz Pranamat paklājiņa! Un četrgadniece neielavās manā gultā, kad guļu uz paklājiņa- tas papildus bonuss… ❤️ Brīdinājums - Pranamat izraisa vispozitīvāko atkarību!
Mamajeva Anastasija
Pranamat ECO
Jun 01, 2022
Pranamat ECO
Уже целый год- это 366 дней я КАААЖДЫЙ день лежу по 30-50 минут на коврике! Это восторг! Это здоровая привычка!!!! Спина болит меньше, засыпаю с удовольствием и приятные ощущения!!!
Lāsma Millere
Pranamat ECO
Jun 01, 2022
Pranamat ECO
Šis komplektiņš palīdzējis samazināt saspringumu mugurā un uzlabot ādas struktūru. Nu jau kļuvis par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu.
Ieva Justīne Greivule
Pranamat ECO
Jun 01, 2022
Pranamat ECO
Pēc garām dienām uz kājām, tirpst kājas. Tāda sāpīga tirpoņa ikros, ka pilnīgi nevar aizmigt vakaros. Tad nu pranamat spilvenu palieku zem kājām, ik pa laikam pamainu vietu, pagriežos uz sāna. Parasti 15 min laikā sāpes pazudušas un pati aizmigusi, spilvenu aizspērusi.
Identisks stāsts ar sapampušām pēdām, palieku spilvenu zem plikām pēdiņām, bez lielas slodzes (pati sēžu uz krēsla vai guļu gultā ar saliektām kājām), momentāls atvieglojums. Palīdz ziemā auksto kāju īpašniekiem.
Esmu jau aizmirsusi, kas ir galvassāpes, regulāri lietojot spilvenu sprandai.
Pēc garas dienas dārzā ravējot, reizēm nevaru piecelties bez spēcīgas durošas sāpes asteskaula rajonā (laikam sēžas nervs), pēc pranamat no rīta sāpes kā nebijušas un var iet atkal strādāt. Tā kā izmantoju pranamat pēc darba visās zonās, jau ilgi sapņoju par paklājiņu. Šobrīd cīnos tikai ar spilvenu, pārvietojot to pa ķermeņa zonām.
Svetlana Žigajeva
Pranamat ECO
May 30, 2022
Pranamat ECO
Pranamat parasti lietoju pēc treniņiem lai atslābinātu muguru, kājas, bet Pranamt spilvenu - migrēnas laikā.
Karina Rudzate
Pranamat ECO
May 30, 2022
Pranamat ECO
Pranamat sniedz īpašu atvieglojuma sajūtu. Viens mazais bruņurupucis ir mājās, bet sirsniņa darbā! Brīžos kad jūtu lielāku saspringumu noteikti tiek likta lietā sirsniņa, lai dienas gaitā pamodinātu ķermeni un atslābinātu sprandas muskuļus !!!
Paula Dīriņa
Pranamat ECO
May 30, 2022
Pranamat ECO
Forši. Ļoti patīk. Dod tādu kā atvieglojumu gan ādai, gan muskuļiem. Labas sajūtas.
diana saveljeva
Pranamat ECO
May 30, 2022
Pranamat ECO
No nervu satraukumiem sāka sāpēt mugura, bet sapratu, ka tabletes nepalīdz, tad nolēmu beidzot pasutīt jūsu Pranamat, un ideāli- tas atbrīvoja nervus mugurā, jo asinsrite sāka darboties mugurā un sāpes pārgāja! Jau 3 gadus nelietoju zāles! lasot grāmatu vai skatoties tv, atstutējos pret Pranamat dīvānā vai gultā un - ideāli:)
tāpat lietoju zem dupša uz ciskām lai mazinātu celulīti.
Arī meita šad tad drusciņ paguļ uz Pranamat, noskatās no mammas! ja mums būtu king size- tā būtu bomba!!!!! es vienmēr būtu vesela un mugura nesāpēs pat vecumā!