Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Pievieno produktu, lai uzlabotu omu mums un jums :)

Iepērcies tagad
Turpināt iepirkties

Tavs grozs

Your Image alt

Korporatīvās dāvanas

Nav labākas dāvanas par tādu, kas rada ciešas attiecības ar cilvēkiem, kuri mums rūp. Rūpējoties par savu darbinieku, biznesa partneru vai uzņēmuma klientu veselību, veidojas visspēcīgākā saikne, savienojot Jūsu uzņēmumu ar tiem cilvēkiem, kuri veicina Jūsu uzņēmuma attīstību visa gada garumā.

Pranamat ECO ir lieliska dāvana, jo masāžas komplektu var ērti izmantot savās mājās jebkurā laikā. Tas mazina spriedzi un stresu, atbrīvo no muguras sāpēm, novērš galvassāpes un nodrošina enerģiju visai dienai.

Visi Pranamat ECO produkti ir rūpīgs roku darbs un ar mīlestību tiek ražoti Latvijā no dabai un cilvēkiem draudzīgiem materiāliem. Katram produktam ir 5 gadu garantija.

Piedāvājam speciāli Jūsu uzņēmumam izgatavosim Pranamat ECO masāžas produktus ar pielāgotu dizainu - personalizēts izšuvums, logotips, teksts un zīmējums no dažādu krāsu masāžas elementiem. Esam gatavi realizēt Jūsu idejas! 

Ja vēlaties savam uzņēmumam iegādāties vairāk nekā desmit Pranamat ECO masāžas komplektus, lūdzu, aizpildiet šo veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies.